Partneri

mediterran

4 quad motorossi
styx etop

vino nitramotoplanet
.
.
.
.

Mediálny partneri

 

 

24-nitra

nitricka

radiomax motoride

country cross motoracing

motomagazinsvet motocyklov

Zaujímavé linky

www.mototrial.sk

jawa 50

dvd shop

Megarace 2015

2015 - 2015

FÉNIX Motoklub Nitra pozýva dňa 5.9.2015 všetkých nadšencov motošportu a adrenalínu na už 10. ročník jednodňovej akcie MEGARACE street-speed day na LETISKU pri Komoči.


Akcia sa koná počas XIV.ročníka motozrazu : MOTOFEST– KOMOČA.


Pokračujeme v DVOJNÁSOBNEJ DÁVKE ŠPRINTOV , ktoré začínajú už doobeda od 10,00 hod. ŠPRINTY I.  ( registrácia už od 8,00 hod. ) No ako novinka je že na 10.výročie bol pretek zaradený do oficiálnych MAJSTROVSTIEV SLOVENSKA 2015 pod SMF.

Program pokračuje od 11,00 hod. SPOLOČNÝM VÝJAZDOM z Oázy Campu na námestie v Nových Zámkoch kde bude prebiehať ukážka MOTOTV SHOW – vystúpenie motokaskadérov Petra “BAKI” Bakalu a LIVING RAMP –quad show , ktorú uzavrie exhibičná ukážka ŠPRINTOV Motocyklov ako POZVÁNKA na pokračujúcu akciu na LETISKU pri Komoči.


Akcia pokračuje na letisku poobednými ŠPRINTAMI II. s konečným vyhodnotením . Akcia bude zavŕšená adrenalínom z kaskadérskych kúskov na motorkách profesionálov  v kompletnej MOTOTV SHOW – kde pod “taktovkou” speakra WoOdyho vystúpi : Zdenko Rybár ,Tomáš Tóth , Jani Iszak , Peter “BAKI” Bakala a LIVING RAMP – quad show


Tešíme sa na Vás už od rána !!!!!!

 
 
 Statistics
 
Kategória
Number of published images in category: 0
Number of unpublished images in category: 0
Category viewed: 3310 x
 
Powered by Phoca Gallery